View Single Post
  #6  
Old May 11th, 2005, 05:18 PM
Kevin Vang
external usenet poster
 
Posts: n/a
Default

In article . com,
says...
You don't have to buy a whole
bun, but you
do have to talk to a wholesaler and buy about $500 worth of it to get
it all.



I'm in for 20 bucks worth, give or take, if anybody else wants to
split some up...

Kevin

--
reply to: kevin dot vang at minotstateu dot edu